Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsrådene

Kregme Sogns Menighedsråd

Dennis Jelstrup

Dennis Jelstrup (Sognepræst kbf.) - formand
Frederikssundsvej 14
3300 Frederiksværk
dlj@km.dk
21 46 83 55

Allan Poulsen (næstformand)
Bjørnebakkevej 70,
3300 Frederiksværk
allanpoulsen@oncable.dk - telf. 61 78 68 14

Lis Bjørn Asmussen

Lis Bjørn Asmussen (kasserer)
Niels Larsensvej 21
3300 Frederiksværk
haas@post12.tele.dk telf.: 21 72 76 44

Ellen Ingeborg Rasmussen

Ellen Ingeborg Rasmussen (kontaktperson)
Lille Kregmevej 19,
3300 Frederiksværk
ellenrasmussen8@gmail.com telf.: 23 35 17 04

Christian Ditlev Ravnborg

Christian Ditlev Ravnborg (kirkeværge)
Unholtvej 9,
3300 Frederiksværk
ravnborg@hvideklint.dk - tel. 40331485

Kirsten Flodgaard Jacobsen
Frederikssunbdsvej 319
3310 Ølsted
bhansen1948@gmail.com 26 70 85 98

Kirsten Møller Kristensen

Kirsten Møller Kristensen
Frederikssundsvej 6B st.,
3300 Frederiksværk
kmk@adslhome.dk - tel.: 60 19 32 74

Karen Jensen

Karen Jensen
Auderødvej 82,
3300 Frederiksværk
j.karen.jensen@hotmail.com - telf 3099 0046

Anna Marie Houmann
Bjørnebakkevej 27
3300 Frederiksværk
amhoumann@gmail.com - telf. 40 58 90 05

Tina Folke Drigsdahl

Tina Folke Drigsdahl (Sognepræst)
tfd@km.dk - telf 2946 0619

Ølsted Sogns Menighedsråd

Lili Lyng Madsen

Lili Lyng Madsen (formand)
Bavnager 4
3310 Ølsted
Telefon 47 77 70 18
lili.lyng.madsen@gmail.com

Gunnar Birch Olsen

Gunnar Birch Olsen (næstformand)
Stokrosevej 5
3310 Ølsted
Telefon 25 47 73 08
gunnarbirch@outlook.dk

Per Perschke (kirkeværge)
Vibevangen 2
3310 Ølsted
Telefon 40 11 79 00
per@peros.dk

Judy Schou Christiansen

Judy Schou Christiansen (kasserer)
Lille Havelsevej 54
3310 Ølsted
Telefon 51 51 72 02
mobjudy@gmail.com

Laila Ørving

Laila Ørving (kontaktperson)
Birkebakkerne 40
3310 Ølsted
Telefon 23 71 16 00
lailaorving@gmail.com

Annelise Bech

Annelise Bech (menig medlem)
Astersvej 5
3310 Ølsted
Telefon 53 55 52 27
annelise.bech@gmail.com

Ole Nielsen (menig medlem)
Akelejevej 3
3310 Ølsted
Telefon 50 18 62 69
olewn@3310.dk

Kirsten Fink (stedfortræder)
Falkonergårdsvej 4
1959 Frederiksberg C
fink.kirsten@gmail.com

Carl Ove Jensen

Carl Ove Jensen (stedfortræder)
Store Havelsevej 92
3310 Ølsted
Telefon 47 74 93 35

Dennis Jelstrup

Dennis Jelstrup (Sognepræst kbf.)
dlj@km.dk - 2146 8355

Tina Folke Drigsdahl

Tina Folke Drigsdahl (Sognepræst)
tfd@km.dk - telf 2946 0619